ЧИ ВАРТО привчати дитину СПАТИ в піжамі?

 pizhama1[1]Багатьох батьків турбує питання: чи потрібно одягати малюка на ніч в піжаму? Відповідь на питання залежить від багатьох факторів: віку дитини, пори року, температури в приміщенні. Так, немовлят потрібно обов’язково укладати спати в спеціальному одязі: у сні малюки часто перевертаються і скидають ковдру — а значить, замерзають. Однак ця ж проблема часто турбує і дітей старшого віку. Щоб забезпечити дитині комфортний сон, краще придбати для нього привабливу піжаму, в якій йому буде тепло і затишно.

Яка буває нічний одяг?

Ще кілька десятиліть тому ми навіть уявити не могли, яке різноманіття дитячого одягу можна купити для сну. Так, для малюків, яким не виповнилося трьох років, сьогодні можна придбати спеціальний спальний комбінезон. Він надійно захищає ручки, ніжки, тіло дитини від холоду, штанини і кофта ніколи не задираються, тому дитині дуже зручно і тепло спати. Дітей до року можна укласти в спальний мішок — відмінна одяг для новонароджених для сну. З таким універсальним ковдрою можна і на вулиці гуляти, і взимку будинку спати укладати. Є й спеціальні моделі, які дозволяють міняти підгузник малюкові, не знімаючи весь мішок. Безпосередньо піжами, які включають роздільні кофту і штанці, рекомендують дітям з трьох років.

Як підібрати піжаму в залежності від пори року?

Щоб малюку не було жарко або холодно під час сну, потрібно підбирати піжаму в залежності від температури повітря в спальні. При 19-20ºС дитину одягають в щільну трикотажну або махрову піжаму і вкривають ковдрою. При температурі 22-24ºС краще надягти піжаму з легкого трикотажу, вище 24ºС — легку бавовняну модель.Нужно проконтролювати, щоб піжама була виготовлена ​​з натурального, гіпоалергенного матеріалу і була вільною, без тугих гумок.

Смотрите также купить пижаму киев

 Навіщо привчати дитину спати в піжамі?

1. Піжама вберігає дитину від замерзання під час сну.

2. Коли малюк піде в дитячий сад, під час тихої години його обов’язково змусять спати в піжамі. Щоб денний сон в саду був для дитини комфортним, краще заздалегідь привчити його до спеціального одягу.

3. Якщо ви виберете для крихти кілька моделей піжам, які будуть йому подобатися, то дитина буде із задоволенням лягати спати, бо знатиме, що зараз одягне улюблений одяг.

Добавить комментарий