Фотографуємо дим

Фотографувати дим досить цікаво, але це вимагає певної вправності. Дим за складом має якусь субстанцію, з непередбачуваними формами і обрисами, які постійно змінюють свою форму. При фотографуванні диму у будь-якого спочатку виникають труднощі. І найцікавіше у фотографуванні диму — це результат, який непередбачуваний завжди і заздалегідь не відомо, що в результаті Ви побачите на дисплеї. Це особливо творча зйомка … спочатку ми бачимо одне, а результат буде зовсім іншою.

Новости сайта:www.sportpit.com.ua/zhiroszhigateli/

При фотографуванні диму не варто думати, що зйомка за своїми параметрами дуже складна, нічого надприродного вона собою не представляє.

Від вашого об’єктива потрібно слід., Важливо, щоб міг фокусуватися на якомога близькій відстані і светосильним, а знімок повинен виходити максимально різким. З доп.освещенія потрібно спалах зі шторками і бажано чорний фон. І найголовніший об’єкт при фотографуванні диму це сам предмет, який виділяє дим. Наприклад, ладан, або самі звичайні сигарети.

Світло направляйте тільки на сам дим, щоб він був максимально освітлений. Слідкуючий автофокус допоможе Вам з точністю відстежувати зміни в переміщенні диму і відображати з максимальною різкістю це на знімках. Діафрагмове число повинне бути в межах від 11 до 16.

При фотографуванні диму не варто думати, що на знімках будуть відразу ж вимальовуватися красиві завитки, в такій зйомці результат в 99% їх 100% це випадковість. І в жодному разі з усієї серії знімків ви відберете всього лише пару вдалих знімків.

У цій справі головне, якомога більше часу присвячувати практиці. Змінюйте напрямок світла або настоянки Вашої камери і результат буде різнитися і таким методом Ви знайдете свою стезю.

По результату фотозйомки диму варто скористатися допомогою фотошопу, для того щоб збільшити контраст знімка, завитки диму можна забарвити в самі незвичайні кольори.

Творчих успіхів! Хороших кадрів!

Добавить комментарий