Фотозйомка їжі

Фотозйомка їжі стає все найбільш часто запитуваної зйомкою. А пов’язано це з тим, що росте і розвивається реклама, щодня відкриваються ресторани і хороша рекламна фотозйомка меню буде запорукою успішного майбутнього.

Новости сайта:http://www.pasivka.com.ua/electric/cable-220/hvvp.html

Фотозйомка меню для кафе та ресторану за технічними параметрами зовсім нескладна. Тут головне, щоб кухар зробив красиву сервіровку страви, що все виглядало красиво і апетитно. Від фотографа ж потрібно зберегти і посилити цю соковитість на фото, головне, правильно відобразити кольору, щоб не відбулося їх спотворення.

Фотозйомка їжі потрібно не тільки для зйомки меню якого-небудь закладу, а широко застосовується в рекламної фотозйомки різної продукції. Наприклад, реклама свіжих соків. У такій зйомці необхідно передати насиченість кольору соку і його натуральність. Так передати натуральність можна за допомогою простого прийому. Покладіть поруч з графином, де налитий сік, апельсин або яблуко в розрізі, тим самим підкресливши натуральність продукту. Таку фотозйомку необхідно проводити на однотонному фоні, щоб зробити акцент тільки на рекламований продукт.

Фотозйомка їжі також поширена як друкована рекламна компанія на постерах, банерах і журналах. Тут до фотографа будуть особливі вимоги, які повинні гарантувати результат. Фотограф повинен передати на фото продукт в яскравих апетитних фарбах. Правильно виставлене світло допоможе вирішити всі можливі проблеми і тим самим буде гарантований результат.

Останнім часом розвивається реклама в соц.сетях, багато відомих піцерії і ресторани ведуть не тільки сайти але і сторінки з групами в соціальних мережах. Завдання фотографа, як і раніше, буде отримання професійних фотознімків меню і всієї продукції.

Головним правилом в фотозйомки їжу буде передача на фото натурального та природного страви, у свою чергу красиво сервірованого кухарем.

24054392.mymuiyccm5.W665[1]24054397.ctj91tg97v.W665[1]

Добавить комментарий