Фотограф в контакті

Фотограф перебуває у творчому фото-контакті з потенційними клієнтами в процесі підготовки до фотозйомці та її фото-організації, в момент її проведення, в процесі обробки фотознімків. Про контакти, про ефективні способи їх забезпечення я вже говорила в статтях. Але в даній статті мова піде про особливих контактах фотографа, а про фотографів в соціальній мережі «В Контакте». Фотографи в контакті знайшли рекламну соцплощадку, «В Контакте» для фотографів стала зручним, функціональним сервісом.

Новости сайта:http://www.hotprint.ua/sifrovaya-pechat

В контакті фотограф, створює сторіночку фотографа і групу фотографа. Соцмережа дозволяє розмістити зразки своїх фоторобіт в зручній для перегляду потенційних клієнтів формі. В контакті також фотограф зможе залишати теми обговорень, голосувань, будь-яку інформацію, адресовану фотокліентам і колегам по об’єктивам. Безпосередньо контакти фотографа в зручній доступній формі, відеоролики … В контакті фотограф почуває себе максимально комфортно, прямо можна спілкуватися з клієнтами з прикріпленням будь-яких файлів швидше, ніж з банальної електронній пошті.

«В Контакте» дозволяє фотографу не створювати сайт. Сервісу соцмережі достатньо, щоб донести суть своїх фотопослуг до потенційних фотокліентов.

Конкуренція фотографів в контакті

Конкурентна фотобітва, часто нечесна, розгортається фотографами на соцстраніцах сервісу в контакті. Головна мета фотосопернічества — опинитися в пошуковій видачі потенційного клієнта по фразі «фотограф» вище, ніж колеги-конкуренти. Фотографи «заманюють» до себе в друзі і в учасники фотосообществ, влаштовуючи конкурси, роблячи знижки та ін. Способами. Фотографи в контакті створюють собі не одну, а по п’ять сторінок, тим самим збільшуючи свої шанси. На превеликий жаль.

Обережніше з фотографами в контакті

Остерігайтеся фотографів з «В Контакте». Змайструвати сторіночку, розмістити там пару чужих фото, встановити телефон, назватися фотографом — здатний школяр. Тим самим, не вірте тому, що написано в контакті у фотографа. Обов’язково оціните, чи є у фотографа інтернет-сайт, чи є відгуки, оцініть вік його сторінки, її наповненість лайками і коментарями. Вона не повинна бути порожньою. Фотографи в контакті не всі чесні. Будьте обережніше, друзі.

Добавить комментарий