Фотосесія з кіньми

Кожен, напевно, з нас не раз звертався за послугами прогулянок на конях, замовляючи при цьому фотосесію з кіньми. Сьогодні в нашому місті існує досить багато кінних клубів, і я як фотограф можу запропонувати Вам закарбувати це забавне подія, провівши фотосесію з кіньми. Це дуже позитивне і приємне подія, яка порадує як дітей, так і дорослих, такий захід підніме настрій всій родині і буде чудовим приводом для проведення фотосесії з конями. Такі знімки, які будуть у Вашому альбомі, і завжди будуть нагадувати про той щасливий день, про тих чудових пережитих емоціях від спілкування з такою благородною істотою.

Також фотосесія з кіньми буде чудовою і романтичної ідеєю для фотосесії в день Вашого весілля. У разі весільної фотосесії з конями з’являється можливість зафіксувати на фотознімках красиву природу, грацію коні, прогулянку верхи на коні. Не варто думати, що фотосесія з кіньми це обов’язково швидкісні перегони верхом. Дуже гарні знімки виходять, коли під час фотосесії з конями наречений з нареченою йдуть під ручку і ведуть за собою коней за вуздечку через ліс або красиві квітучі поля, або вздовж ставка або річки. Або ж можна зробити знімок, коли наречена сидить верхи на коні, а наречений веде коня, і вони ведуть невимушену бесіду.

У тому випадку, якщо плаття нареченої не дозволить нареченій роз’їжджати верхи на коні, то наречена може йти поруч з нею, а наречений може їхати верхи. Цікава ідея для фотосесії з конями, коли наречена стоїть поруч з конем, тримаючи її за вуздечку, і дивиться вдалину, де верхи на коні до неї назустріч мчить наречений.

Іже хороша задумка для весільної фотосесії з конями це зйомка прогулянки молодих на кареті. Це фотосесія може бути як на природі, так і в місті, по вузьких вуличках зі старовинними будинками. Гарну весільну фотосесію з кіньми можна зробити тематичною. А зробити це можна, організувавши весілля в стилі вестерн, провівши фотосесію реєстрацію на ранчо (фермі). Ці всі ідеї і фотосесію з кіньми можна також втілити не тільки на весіллі, а також і для лав сторі та індивідуальної фотозйомці.

Деякі рекомендації по фотосесії з конями

Батькам, які вирішили організувати сімейну фотосесію з дітьми не слід турбуватися за безпеку дитини під час їзду верхи. Кінь сама по своїй істоті є дуже розумним і спокійним тваринам, тому Ви сміливо можете довірити йому дитину, тим більше все це проходить під контролем службовців кінного клубу.

Дуже гарні знімки для дівчини можна отримати під час фотосесії з конями. Це буде поєднання краси і грації. Ідей і аксесуарів для таких фотосесій досить багато. Замовивши у мене фотосесію з кіньми, Ви отримаєте масу позитивних емоцій і красивих знімків на довгу пам’ять.

25226088.ezpg7kqhv3.W665[1]25226100.dw61ntnxcq.W665[1]

Добавить комментарий