Фотозйомка собак

Звернувшись до мене з проханням організувати фотозйомку собак, Ви отримаєте позитивні емоції і красиві знімки, я Вам в цьому допоможу. Такі фотосесії завжди по-своєму досить таки цікаві та кумедні, а результат це завжди позитивні і красиві фото. Фотозйомку собак можна провести як у Вас вдома, або на вулиці, або в студії. Фотозйомка собак в студії хороша більше тим, що в студіях, завжди достатня велика кількість і різноманітність фонів і студійних реквізитів з аксесуарами. І тим самим фотозйомка Вашого собаки вийде різноманітною, на фото буде присутній різні цікаві інтер’єрні локації, собачка постане на фотозйомці в найрізноманітніших образах.

Новости сайта: лучшую танцевальную музыку

Фотозйомка собак, якою б вона не була, для мене це самий що ні на є творчий процес, який займає і фотографа та власника вихованця.

Умови для фотозйомки Вашої собаки досить прості.

Час фотозйомки

Фотосесія одного собаки за тривалістю в середньому складе 1:00 фотозйомки. Також залежно від того як буде почувати, а відповідно поводитися Ваша собачка можливе продовження знімального часу. У момент початку фотозйомки ми з Вами дамо час собаці на те, щоб вона звикла до зміни обстановки, познайомилася зі всім новим, що її оточує.

Поради з підготовки собаки до фотозйомки

— Заздалегідь собаку необхідно привести в красивий доглянутий вигляд, щоб шерсть її блищала на фото собаку необхідно викупати і причесати до фотосесії. Хоча я впевнена, що Ваш вихованець перебуває в такому стані щодня.

— Собака повинна бути бадьора, а для цього необхідно, щоб вона до фотозйомки була невиспана і сита. Так вона буде бадьора і активна, а також було б чудово, якщо вихованець до фотозйомки погуляла на вулиці.

— Також Ви можете взяти яке-небудь улюблені ласощі Вашого вихованця на фотозйомку. Наприклад, це може бути ласощі у вигляді кісточки, ми це зможемо красиво обіграти і відобразити ці моменти на знімках.

— Обов’язково господарям варто прихопити з собою на зйомку найулюбленіші іграшки собаки, так вона і до атмосфери нової звикне швидше, і ми з Вами отримаємо пустотливі і смішні фотографії. Ви мені в цьому будете допомагати.

— Гардероб. Якщо у Вашої собачки досить великий гардероб і в ньому є одяг і аксесуара (собачі черевики, можливо кепочка або шапочка), то неодмінно захопіть це з собою на зйомку. Тим самим ми отримаємо різноманітність образів, а тим самим і різноманітність фотографій.

Під час зйомки виходять завжди непередбачувані кадри, яких може й не очікував сам господар. Так що звертайтеся за послугою фотозйомки свого собаки до мене і Ви будете задоволені своїм вихованцем і моєю роботою.

25394932.qkc8usm6vt.W665[1]25394948.4sqpxampru[1]

Добавить комментарий