Фотосесія в покинутій будівлі

Для любителів фотографуватися буде дуже цікава фотосесія в покинутій будівлі, це нові відчуття і такі місця для фотосесії набирають популярність з кожним днем. Але для фотосесії в покинутій будівлі варто добре підійти до підготовки не тільки фотографу, але і моделі. Якщо у Вас з’явилося бажання поповнити свій альбом подібними цікавими знімками, то звернутися коштувати до професійного фотографа, тому за технічними параметрами такий вид зйомки є складним сам по собі і це завдання зможе вирішити професіонал.

Новости сайта:выездной шиномонтаж

Якщо Ви обрали зйомку в готичному напрямку, то будівля варто підбирати відповідне для загального настрою фотосесії. Для фотосесії в покинутій будівлі в такому напрямку не варто приміряти якийсь похмурий образ, який буде лякати оточуючих, а можна постати привабливою красунею. Образ для подібної фотосесії буде доречним, якщо Ви приміряєте чорне довге плаття з відкритими плічками або спиною. Для фотосесії в покинутій будівлі красиво впишеться в кадр об’ємний начісування або ж розпущене волосся. Макіяж повинен бути яскравим і в темно-білих тонах.

На тлі таких нагромаджень і руїн можна спробувати втілити в реальність образ «Лоліти». Тут підійде коротке плаття, краще, якщо воно буде постільних ніжних тонів, туфельки або балетки, хвостики з косичками і плюшевий миша в руках.

Якщо Ви бажаєте під час фотосесії в покинутій будівлі хочете випробувати щось новеньке і незвичайне, то можна спробувати себе в образі панка. Безформна одяг яскравою кольорової гами. Макіяж повинен бути яскравим і зухвалим, зачіска повинна відповідати образу, вітаються начісування і хвости. Позитивні емоції на такий фотосесії в покинутому будинку вітаються.

Ще один досить цікавий образ для такої фотосесії в покинутій будівлі це образ жінки старих часів радянських часів на тлі розрухи і покинутих будівель. Тут нам знадобиться старий чемодан з бабусиної одягом: старі черевики, сукні на ґудзиках.

Фотосесія в покинутій будівлі Фотосесія в покинутій будівлі Фотосесія в покинутій будівлі

Пози для фотосесії в покинутій будівлі

26710736.nlf66jcvwe[1]

26710741.no28m2yjiv[1]

26710749.cckc3tjif9[1]

Продумайте цікаві пози біля перегородок, напіврозвалених стін і сходів, великі віконні прорізи і старовинні меблі будуть красиво вписуватися в кадр.

Фотосесія в покинутій будівлі подарує Вам масу емоцій. Такі занедбані будівлі та будинки одночасно і ваблять до себе і в той же момент трохи лякають своєю невідомістю. І замовляючи, таку фотосесію Ви в ролі моделі проявляєте себе як креативну особистість, і проявити себе в чомусь новому.

Добавить комментарий