Сайдинг из ДПК

ДПК Сайдинг - новое слово в отделке фасадов

Сайдинг з деревинно полімерного композиту,  має безліч переваг  перед класичними видами сайдингом з дерева і пластика.

Сайдинг виготовлений з так званого рідкого дерева або ДПК методом екструзії, тобто змішування, деревної муки, поліетилену низького тиску ПНД, поліетилену високого тиску ПВД або полі-вініл хлориду ПВХ з додаванням присадок, які надають кінцевому матеріалу необхідні властивості. До цих властивостей відносять стійкість до впливу ультрафіолету, гниття, впливу вологи, перепадів температур. Саме стійкість сайдинга з рідкого дерева до впливу зовнішніх природних сил зробила його таким популярним серед будівельних компаній всього світу. Незважаючи на високу міцність сайдингу він має ще й невеликою вагою, що дозволяє встановлювати його на фасади будь-яких будинків, незалежно від того, з яких матеріалів вони зроблені, і не боячись перевантажити фундамент.

Сайдинг з деревинно полімерного композиту , на відміну від сайдінга з пластиків,  має структуру натурального дерева , тому що в його склад входить 60% справжнього високоякісного дерева. Колір сайдинга з рідкого дерева або ДПК може бути практично будь-яким від білого до темно-коричневого або навіть чорного. До речі, при виготовленні сайдинга з ДПК використовуються тільки барвники провідних Європейських виробників. Саме використання високоякісних барвників і добавок дозволяє виробникам високоякісного ДПК в нашій країні надавати покупцеві 3, 5, а іноді і 10 річну гарантію на свої продуктові лінійки.

   Монтаж сайдинга з рідкого дерева  дуже схожий на монтаж сайдинга з вінілу або пластику. Зазвичай для монтажу робиться обрешітка з рейок, яка при необхідності утеплюється. Але і в монтажі у ДПК сайдингу є переваги. Коефіцієнт розширення сайдингу на основі поліетилену мінімальний (1 мм на 1 м), а у сайдингу на основі ПВХ полівінілхлориду, взагалі відсутній, а значить кріплення до фасаду можна проводити без зазору. Сайдинг з ДПК може бути виконаний як зі звичайного деревополімерна композиту, так і зі спіненого. Сайдинг на підставі спіненого деревно полімерного композиту або рідкого дерева володітиме меншою вагою, але і меншою щільністю.

 Купить сайдинг из ДПК или WPC заказав на сайте woodplast.com.