Підготовка до весільної фотосесії

При підготовці до будь-якого урочистої події не обійтися без професійного фотографа, особливо, якщо мова йде про весілля. Одруження є найсвітлішим днем ​​в житті пари, незважаючи на те, перший це шлюб або другий. Такий день забути неможливо, тому краще відобразити його на знімках. Протягом багатьох років спільного життя весільний фотоальбом буде радувати вас і гостей, повертаючи, немов на машині часу, в день весілля. Тому підходити до весільної фотосесії потрібно відповідально. Фотосесію можна підкріпити ще й відеозйомкою, але не варто робити їх взаємозамінними.

Отже, фотограф вже вибраний, давайте займемося підготовкою до фотозйомці. Завдання нареченої — прекрасно виглядати, не сподіваючись на чудеса фотошопу. Справа тут не тільки у вдалому макіяжі. Вбрання нареченого і нареченої потрібно підбирати з урахуванням того, щоб вони поєднувалися між собою, гармоніювали і доповнювали один одного. Важливо не перегнути палицю з аксесуарами, які можуть зіпсувати враження від ретельно створюваного образу. Те, що в житті не привертає уваги, на фотографії може виглядати химерно або вульгарно. Щоб не потрапити в халепу при підборі деталей, зверніться за консультацією до фахівця. У весільному салоні вам допоможуть не тільки підібрати вбрання, а й подбають про аксесуари, зачісці, макіяжі. Можна зробити пробну укладку, щоб оцінити, як вона буде виглядати на фотографіях. Адже невдалу укладку не виправить Ніякого фотошопу.

Для створення ідеального образу нареченої, краще заздалегідь почати приводити фігуру в порядок: підтягнути м’язи, прибрати зайві кілограми, попрацювати над поставою і ходою. Починати потрібно за пару місяців до дати, на яку призначено одруження. Крім спортивних вправ можна вдатися до дієтичного харчування. Це надзвичайно корисно для організму. При наявності проблем зі шкірою і волоссям, відвідайте дерматолога і трихолога. Якщо вони не знайдуть джерела неприємностей, значить — це проблема косметичного характеру. Хороший косметолог виправить ситуацію, і мінімум через тридцять днів стан волосся і шкірних покривів стане краще. Чистку пір обличчя потрібно проводити хоча б за сім днів до торжества, щоб спало почервоніння, адже ви не хочете на фото виглядати комічно? Незадовго до дати, на яку призначена фотосесія, сходіть до майстра з манікюру та приведіть в порядок руки.

Пам’ятайте, що головною запорукою успішної фотосесії є щира промениста усмішка, щасливий блиск в очах молодят і радісні обличчя. Такого ефекту не дасть жодна декоративна косметика. Приємною фотозйомки вам і відмінного результату!

Добавить комментарий