Історія кохання в кадрі

Кожна історія кохання неповторна. Дві людини зустрічаються і більше не розлучаються. Вони відвідують певні місця, слухають певні пісні. Разом їм добре. Кожна історія кохання заслуговує того, щоб її запечатлении на століття. Можна намалювати картину, написати книгу, а можна зробити фотографії. Приголомшливі романтичні знімки, на яких буде видно та ніжність, з якою закохані належать один одному. Знімки, при одному тільки погляді на які, серце почне прискорено битися, а по спині побіжать мурашки.

Новости сайта:экстракорпоральное оплодотворение

Почнемо, мабуть, з того, що фотозйомка — це відмінний подарунок для закоханої пари. Та й ідея побачення чудова. Адже вони проведуть разом цілий день, позуючи в різних романтичних позах і цілуючись. Зробити таку фотосесію можна, як в студії, так і на виїзді. У першому випадку вийдуть відмінні поставні знімки. В якості фону будуть використані інтер’єри студії. Це може бути розкішне ліжко з балдахіном або затишна вітальня з каміном. Пара може захопити з собою відразу кілька нарядів і переодягатися в процесі зйомок. Правда, в студійних умовах набагато складніше розслабитися. Для цієї мети ми рекомендуємо включити улюблену музику. Нехай парочка подуріти трохи, дайте їй час звикнути до нового простору і тільки потім наводите на них об’єктив фотокамери. Можна вибрати два підходи. Стати невидимкою. Дати парі повну свободу, нехай закохані самі придумують пози. Другий варіант: спілкуватися з моделями, радити їм щось. Вибираючи той чи інший спосіб потрібно відштовхувати від конкретної ситуації і пари.

Фотосесія в подарунок може проходити на виїзді. А саме в місцях бойової слави закоханої пари. В їх самому улюбленому кафе, з яким пов’язано багато спогадів і де вони вперше побачили один одного. У парку, де частенько гуляли разом по вихідних. Можна зробити кілька знімків в квартирі юнака чи дівчини, створити справжній комікс з фотографій. Спочатку показати, як дівчина крутиться перед дзеркалом, приміряючи різні сукні. Потім зняти хлопця, уважно роздивляється власне відображення. Далі підуть знімки в дорозі. Фотограф може показати, як закохані поспішають на побачення. І, нарешті, фінальна серія знімків — довгоочікувана зустріч. Потім всі фотографії можна буде роздрукувати й об’єднати в книгу. Деякі фотографи можуть написати до них текст або додати підходящі за настроєм вірші. В результаті вийде роман про реальних людей. Довгими дощовими вечорами вони зможуть перегортати важкі глянцеві сторінки і насолоджуватися приємними спогадами.

Добавить комментарий