Як вибрати спортивний зал

Вибір «вашого», відповідного залу – один з важливих аспектів успішних тренувань. У кожному тренажерному залі панує своя атмосфера, і в залежності від особистісних якостей комусь буде комфортно в затишній гойдалці, де все «свої», а комусь – в величезному фітнес-центрі, де не зустрінеш знайомих облич. Коли ви знайдете свій правильний зал, ходити на тренування стане відпочинком для душі, і більше не доведеться змушувати себе йти займатися.

У статті наведено кілька аспектів, на які варто звернути увагу при виборі спортзалу, а також питання, на які потрібно чесно для себе відповісти.

1. Як близько знаходиться зал до будинку або місця роботи

Коли ви вибираєте спортзал, місце розташування – один з найголовніших моментів. Деякі люди записуються зал, який знаходиться далеко як від будинку, так і від офісу, через трохи нижчу ціну. Але за статистикою, куплений абонемент часто пропадає дарма: після робочого дня їхати в інше місце, а потім ще довго повертатися додому немає ні сил, ні бажання.

2. Коли вам зручно тренуватися

У когось є можливість ходити на тренування тільки після роботи, а комусь подобається займатися пізно вночі в порожньому залі. Дізнайтеся час роботи залу, варіанти абонементів ( «ранок-день», «цілодобовий» і т.д.), чи кожного дня він відкритий.

3. Яке обладнання знадобиться для ваших тренінгів

Якщо ви переважно проводите кардіотренування, в залі повинно бути чимало відповідних тренажерів, щоб не вистоювати черги. Якщо більше до душі вільні ваги, то фітнес-центр з великою кількістю кардіотренажерів вам ні до чого. Якщо цілеспрямовано працюєте на розтяжку, в спортцентрі повинен бути або спеціальний порожній зал з великою кількістю килимків, або багато пустого місця в основному приміщенні (що менш ймовірно). І так далі.

4. Самотність або спільність

У невеликих залах або на групових заняттях набагато більша ймовірність зустрічатися з одними і тими ж людьми, коли приходите на тренування. Можливо, ви навіть знайдете і познайомитеся з однодумцем, з яким потім будете тренуватися разом. А якщо вважаєте за краще повну відсутність контактів, то краще обирати великі спортивні центри, куди ходить велика кількість людей, і зовсім немає потреби вітатися з відвідувачами, яких регулярно зустрічаєте.

5. Заняття в поодинці або з напарником

Деякі спортзали пропонують вигідні знижки людям, які купують одночасно два або більше абонементів. Це може бути актуально друзям, парі або навіть сім’ї. В останньому випадку звертайте увагу, з якого віку допускаються в зал діти.

Джерело: http://newspln.ru/article/90073/