Декілька причин зайнятися спортом

Буває, що людина відчуває двояке ставлення до спорту: з одного боку начебто хочеться поліпшити свою фізичну форму, а з іншого – здається, що не вистачатиме часу, не вийде і т.д. У статті будуть описані деякі причини (найбільш узагальнені), які, швидше за все, підштовхнуть вас до першого варіанту.

1. Заняття спортом покращують дисциплінованість. Щоб домогтися результатів, хочеш-не хочеш – а режиму дотримуватися треба. Це стосується в першу чергу самих тренувань, які відбуваються через певні часові проміжки (наприклад, через день або 3 рази на тиждень). Це задасть вашому життя деякий постійний ритм. Також, швидше за все, ви почнете дотримуватися режиму харчування і сну. Відповідно, звичка планувати і не забувати про конкретні речі (наприклад, поїсти об 17.00 або сходити в зал в четвер) перенесеться і на інші сфери життя.

2. Управлятися з побутом стане легше. В прямому сенсі! З ростом силових показників вага перестане бути вагою. Вже через пару місяців ОФП або легких силових тренувань (якщо ви тренуєтеся з нуля) ви запросто зможете переносити 7-кілограмові пакети, не відчуваючи їх ваги. А через рік пересунути шафу або важкий стіл не буде проблемою. Це дуже зручно, особливо, якщо живете одні.

3. Ви отримаєте місце для душевного відпочинку. Мається на увазі не в прямому сенсі (не завжди) місце розташування, а самі заняття спортом, будь то біг, єдиноборства або тренування в залі. Коли ваше тіло зайнято фізичним навантаженням, а мозок сконцентрований на техніці вправ і на відчуттях від активності, побутові проблеми, негаразди в особистому житті, важкі завдання на роботі відходять далеко на задній план. У цей час можна чудово відпочити душею і при цьому поліпшити фізичні показники.

4. Фігура тіла покращиться. Навіть якщо це не є вашою основною метою. Коли ви дотримуєтеся більш-менш правильного способу харчування (з відмовою від фастфуду та солодощів на ніч), незалежно від виду спорту, форма вашого тіла стане більш підтягнутою і стрункою. Жирові відкладення зменшаться, при цьому м’язи прийдуть в тонус і придбають пружність.

5. Покращиться загальне самопочуття. Звичайно, якщо не вбивати м’язи позамежними вагами або багатогодинними марафонами з перших днів тренувань. Налагодиться режим сну-неспання, буде легше вставати вранці, зникне млявість і апатія. Крім цього, з’явиться впевненість у собі, а точніше, в своїй фізичній силі, що позитивно позначиться на загальному психоемоційному стані.

Джерело: http://www.ext-joom.com/ru/blog/4599-kak-vybrat-khoroshij-protein-rasskazhet-kompaniya-proteininkiev-com-ua.html