Консольные насосы К

Назначение насосов К

Консольные насос К— предназначены для перекачивания чистой воды, производственно-технического назначения (кроме морской) с рН 6…9, температурой от 273 до 358К (от 0 до + 85oС) и от 273 до 378К (от 0 до +105оС), и других жидкостей, сходных с водой по плотности, вязкости и химической активности, содержащих твердые включения размером до 0,2 мм, объемная концентрация которых не превышает 0,1%.

Опис консольних насосів К:

Паркетна дошка К, КМ (ГОСТ 22247-96) відцентрові, консольні, одноступінчаті з одностороннім підведенням рідини до робочого колеса, колесо такого насоса розташовується на кінці вала (консолі), закріпленого в підшипниках корпусу насоса або електродвигуна. Таку ж конструкцію мають і інші типи насосів (хімічні, фекальні, грунтові).

Торгові стелажі  складають більшу частину від виробництва всіх насосів (це близько 60%). Їх якість, надійність і зручність в експлуатації в значній мірі визначає насос будова в країні. Матеріал деталей проточної частини консольних насосів сірий чавун. Конструктивно насоси мають наступні виконання:

К — консольні насоси відцентрові, горизонтальні, одноступінчаті, з одностороннім підведенням рідини до робочого колеса, з опорою на корпусі, з приводом від електродвигуна через пружну муфту. 

КМ — консольно-моноблочні , робоче колесо встановлено на кінці подовженого валу електродвигуна.

Консольні і консольно-моноблочні насоси До і КМ  випускаються з однаковими робочими параметрами і при обмежених робочих площах перевага віддається виконанню КМ, які, як правило, на третину мають меншу довжину.

Консольно-моноблочні підвищувальні насоси КМП використовуються для перекачування води та інших нейтральних рідин з температурою до + 105оС в житлових і громадських будівлях.