КОСМЕТИЧЕСКИЙ РЕМОНТ В МОСКВЕ

Наш будинок — наша фортеця! Місце де ми живемо говорить багато про наших смаки та уподобання, а також про характер господаря. Навіть маленька квартира з поганою плануванням може перетворитися в затишне і рідне місце, куди захочеться повертатися знову і знову.

Оздоблення квартири  — важлива подія в нашому житті, що вимагає досить великих фінансових витрат і величезних зусиль, тому ми рекомендуємо довірити цю справу професіоналам.

Наші співробітники — фахівці вузького профілю, з великим досвідом і багаторічним стажем. При проведенні ремонту та оздоблення квартири, нами використовуються найсучасніші технології і тільки високоякісні матеріали, а також скрупульозно підібраний персонал, який проходить курси підвищення кваліфікації і постійно самовдосконалюється. За роки роботи, ми виконали безліч проектів і отримали масу вдячних відгуків від наших клієнтів, що дає нам право пишатися своєю роботою.

Існує кілька різновидів ремонту, які класифікуються за обсягом і видами робіт.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

Досить часто зустрічається вид ремонту, в результаті проведення робіт, отримуємо якісну обробку приміщення практично не міняючи планування. Даний вид застосуємо як до сучасних новобудов, так і для освіження вторинного житла. Виконуючи такий ремонт, ми виправляємо тільки ті елементи, які вийшли з ладу або морально застаріли, а так само додаємо нові, більш технологічні і виробляємо високоякісну обробку.
Мета косметичного ремонту — надати квартирі новизну, при мінімальних витратах.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

Необхідний у випадках великого зносу інженерних систем і бажання проводити обробку приміщення з елементами перепланування. У таких ремонтах бажано застосування нових технологій, а також використання сучасних оздоблювальних матеріалів. Такий комплекс робіт застосуємо для ремонту та оздоблення квартир в старих будинках і при ремонті «Не молодих» котеджів. Для проведення капітального ремонту бажана розробка детального дизайн-проекту, це дозволить уникнути помилок, переробок і непотрібних тимчасових і фінансових витрат.

Цель отделка квартиры под ключ в Москве — полностью обновить изношенные инженерные системы и заменить старые отделочные материалы на новые, более функциональные и технологичные.

ЄВРОРЕМОНТ

З досвіду останніх років спостерігається тенденція у виборі «Євроремонту» як стандарту в ремонті і обробці. Основне завдання при проведення робіт такого рівня — повністю або частково видозмінити і вдосконалити приміщення. Мета — втілення в інтер’єрі квартири, котеджу або офісу індивідуальних особливостей його власника, його поглядів на життя, рис характеру, хобі та переваг. « Євроремонт » вимагає наявність дизайн-проекту, детально опрацьовані інженерні системи, ретельна добірка матеріалів, як чорнових, так і чистових, оздоблювальних матеріалів.

«Євроремонт» переслідує одну мету — висловити індивідуальність і смак власника, підкреслити його ексклюзивність, створивши при цьому максимальний комфорт і затишок, не забуваючи про функціональність всіх систем. В ремонті такого класу застосовуються найбільш просунуті і інноваційні технології. Основний недолік — висока вартість як матеріалів, так і робіт.

ОБЛАШТУВАННЯ КВАРТИР ПІДРОЗДІЛЯЮТЬСЯ НА ЕТАПИ, МИ БАЧИМО ЦЕ ТАК:

1 . Демонтаж старих покриттів, знесення перегородок і виносу сміття.

2 . Зведення перегородок, сантех. кабіни.

3 . Монтаж і заміна електропроводки, установка системи вентиляції, заміна систем опалення, а так само сантехніка. На цьому ж етапі, проводиться заміна вікон, вирівнювання укосів, а також установка підвіконь і заміна вхідних дверей.

* Особливу увагу варто приділити схемам комунікацій їх варто ретельно продумати ще при планування ремонтних та оздоблювальних робіт, а так само величезне значення має вибір і добірка матеріалів.

4 . Штукатурка поверхонь стін.

5 . Стяжка підлоги і установка дверних коробок.

6 . Фінішне вирівнювання підлоги (наливна підлога), плиткові роботи.

7 . Винос сміття, ретельне прибирання приміщення.

8 . Чистова обробка: укладання підлог, установка плінтусів, поклейка шпалер, оздоблення стель, установка вимикачів, розеток, карнизів і різних декоративних елементів, а також установка сантехнічних приладів. В останню чергу навішуються двері, монтуються лиштви.

9 . Винос залишився будівельного сміття.

10 . Прибирання квартири і підготовка до вселення

Сьогоднішні технології в області інструментів і будівельного обладнання дозволяють скоротити терміни проведення оздоблювальних робіт, а також максимально зменшити  вартість ремонтних робіт  тому ми постійно відвідуємо будівельні виставки і намагаємося інтегрувати останні досягнення науки в нашій роботі. Звернувшись до нас будь-який вид ремонту пройде для Вас непомітно, і, після його закінчення, Ви повернетеся в оновлене і затишне житло, облаштоване виходячи з Ваших побажань.

Відзначимо, що терміни проведення робіт можуть значно скоротитися, а Ваші відчуття придбати лише позитивний відтінок, якщо під час ремонту Ви не будете проживати в квартирі в яких ведуться обробка і ремонт, це дозволить будівельникам вести роботи одночасно у всіх приміщеннях, що значно скоротить терміни ремонту .