У пошуках кращого весільного фотографа

Питання про те, професійний Чи буде весільний фотограф чи ні, навіть не повинно виникати. Фотографія? це справжнє мистецтво, з ним народжуються, йому додатково навчаються, тому жоден гість весілля, озброєним відмінною цифровою камерою, не зможе замінити майстра. Професійний фотограф при одному погляді на вас вже знає, в яких позиціях ви будете виглядати краще, яким чином відобразити саме вашу пару, в якому ракурсі буде вдало обіграна кожна деталь наряду: елітна біжутерія, весільний букет або навіть модель туфель. Професіонал знає, вміє і робить все на вищому рівні.
Як вибрати фотографа по портфоліо? Ймовірно, ви будете вибирати з декількох варіантів. При зустрічі з кожним фотографом першим ділом ознайомтеся з його кращими роботами. Зверніть увагу на якість кожного знімка: жоден з них не повинен бути нечітким, погано сфокусованим або мати незрозумілу композицію. Більш того, якщо у вас нестандартна фігура, то попросіть фотографа показати вам знімки наречених, на яких надіті великі весільні сукні? подивіться, яким чином він їх запам’ятав. З кращих завжди вибирайте кращого. За фотографа, здатного створювати живі фотографії, можна віддати будь-які гроші!
Чи має сенс замовляти і фотографа, і оператора в одній особі? Сенсу немає. Так, одна людина виразно обійдеться дешевше двох, тільки отримаєте ви дві повноцінні роботи? Весілля не переграти заново по вже пройденого сценарієм, тому впевнено замовляйте двох, а то і більше, професіоналів. До речі, деякі фотографи співпрацюють в парі з операторами, і якщо вас влаштовують обидва? сміливо їх замовляйте. Зі знижкою, безумовно.
Які важливі моменти обговорюються з фотографом до весілля? Якщо ви розбираєтеся в фототехніку, то можна поцікавитися, яке обладнання використовує фотограф. Обговоріть напрямок зйомки, художні прийоми, кількість кадрів, при цьому не тільки вислухуйте пропозиції, а й висувайте свої власні. Перед весіллям також рекомендується підібрати художнє оформлення весільного фотоальбому: воно може бути авторським чи ні? головне щоб було добротним і якісним.
На етапі договорів необхідно також обговорити всі організаційні та фінансові питання. Як тільки знайшли? Свого? фотографа, не відкладаючи, відразу ж його замовляйте. Можливо, що вже завтра його попросять в потрібну вам дату знімати іншу весілля.

Добавить комментарий