Кардшаринг! Почніть заощаджувати на ТБ прямо зараз!

Кардшаринг — це метод, що дозволяє дивитися закриті канали супутникового телебачення декільком користувачам одночасно. Розкодує вони за допомогою однієї офіційної карти доступу, що розташовується на спеціальному сайты кардшаринга. Іншими словами, кардшаринг означає спільне використання карти супутникового ТБ.

Для використання кардшарінга вам знадобиться:

 • Супутникова тарілка
 • Декодер з підтримкою кардшарінга
 • Стабільний доступ в інтернет

Як незмінного технічного умови для користування кардшарінга виступає необхідність наявності постійного підключення до Інтернету. Щоб сервіс нормально працював, досить швидкості навіть 64 кбіт / секунду, однак зв’язок повинна бути стабільною. Ідеальним з’єднанням буде доступ по виділеній лінії, оскільки під час пікових навантажень мережі можуть відбуватися збої.

Що може бути краще затишного вечора, проведеного в спокійній домашній обстановці за переглядом улюблених фільмів і передач? Адже так приємно зануритися в захоплюючий світ захоплюючих телевізійних програм, зручно розташувавшись в зручному м’якому кріслі!
Багато телеглядачів навіть не підозрюють про те, що задоволення від перегляду можна збільшити в рази. Що ж для цього необхідно? Відповідь на це питання досить простий — якісне супутникове телебачення, яке надає величезну кількість найрізноманітніших телевізійних каналів. А якщо все це пропонується за досить символічну ціну? Ви заінтриговані?
Наша компанія рада запропонувати максимальний пакет послуг кардшарінга за мінімальну плату. «Чому я не зробив це раніше?» — Саме таким питанням задаються практично всі наші клієнти.
Що ж таке шарінг (кардшаринг)? Шаринг — процедура підключення до знаходиться на сервері оплаченим віддаленим картками, вироблена за допомогою інтернету для декодування закодованих каналів. Саме завдяки шарінгом можливий перегляд кодованих не зламати каналів з мінімальними грошовими витратами. Асортимент каналів, доступних для перегляду обмежується тільки технічними характеристиками тарілки, кількістю оплачених на сервері карт і бажанням!

Що необхідно для підключення кардшарінга?

Щоб насолоджуватися бездоганною якістю сотень найпопулярніших телевізійних каналів супутникового телебачення досить мати підключений до інтернету комп’ютер, телевізор, телевізійну тарілку і ресивер. Налаштування займе всього кілька хвилин. Доступно, швидко, просто, а головне — легально! Також можна замовити тест кардшарінга , щоб налаштувати підключення і перевірити якість мовлення.

Отже, переваги кардшарінга очевидні. Кожен наш клієнт зможе відчути їх на власному досвіді:

 • Можливість тестового підключення будь-якого пакета послуг.
 • Технічна підтримка та консультації фахівців нашої компанії.
 • Величезний вибір супутникових каналів.
 • Низька абонентська плата.
 • Невеликий витрата інтернет-трафіку.
 • Найвища якість трансляції.
 • Великий вибір пакетів послуг.
 • Автоматичний режим підключення.
 • Зручні способи оплати.

Тепер від захоплюючого і такого різноманітного світу цифрового супутникового телебачення вас відділяють лічені миті. Кількість наших клієнтів щодня зростає, а разом з ними збільшується і кількість шаринг серверів . Ми раді бачити і вас в числі наших задоволених клієнтів.

Простота, якість і доступні ціни — для нас це не просто слова! Подаруйте собі та своїм близьким ні з чим незрівняне задоволення!