Аплікатор Ляпко — Що таке апплікатор. Для чого потрібен аплікатор

Пристрої Коврик Ляпко (далі по тексту — аплікатори Ляпко) — це еластичні пластини і валики, виготовлені з гуми медичного призначення, з зафіксованими на ній голками. Голки аплікаторів складаються з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю, срібла і золота, а при необхідності, інших металів, в різних корисних сполученнях. У гумовій основі навколо голок і по краях аплікатора є обмежувальні виступи, що підвищують стійкість і надійність кріплення голок і оберігають шкіру від пошкодження. Особливо важливо, що голки аплікаторів, стикаючись зі шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазивний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДу) .
Принцип дії

Аплікатор Ляпко впливає на шкірні рецептори, точки і рефлекторні зони, викликаючи адекватні реакції організму. Включає імунну систему в роботу, дає їй додаткові сили для успішної боротьби з хворобою. Крім того, включається механізм множинних уколів біологічно активних точок, розташованих на шкірі, які, підсумовуючись, дають команду гіпофізу на виділення ендорфінів — природних знеболюючих речовин організму. Таким чином, стикаючись зі шкірою, голки стимулюють викид внутрішніх ліків людини, включаючи в роботу «внутрішнього лікаря» людини. Ляпко в різних його модифікаціях: пластини, валики, пояси, стрічки та костюми. Кожна різновид продукції, а її найменувань близько 50, максимально відповідає вимогам і комфорту споживачів — існують аплікатори різного розміру або діаметра, з кроком голок від 3,0 до 10,0 мм. Аплікатори призначені для «аплікацій» на будь-які ділянки тіла, найчастіше на область спини (наприклад, при болях в суглобах або в попереку, остеохондрозі, остеопорозі, артриті, артрозі). Також це захворювання нервової системи, серця і судин, органів дихання, травлення, акушерство, жіночі хвороби, шкірні хвороби, урологія, стоматологія, ендокринні захворювання. Крім того, аплікатори ефективні при знятті абстинентного синдрому при алкоголізмі та тютюнопаління. Для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.
Багато небезпечні захворювання можуть бути запобігти Вашими діями. Для цього необхідно регулярно виконувати фізичні вправи, правильно харчуватися, не курити, обмежити кількість алкогольних напоїв, систематично перевіряти рівень холестерину і контролювати свій артеріальний тиск. Дотримання цих рекомендацій і використання аплікаторів Ляпко, допоможуть будь-якій людині вести повноцінний спосіб життя, зберігати форму і молодість довгі роки.
Перш ніж почати лікування аппликаторами Ляпко, не забудьте проконсультуватися з лікарем і встановити точний діагноз!
Джерело статті: www.lyapko-kupi.ru