Що таке «Блогун» і з чим його їдять?

«Блогун» — автоматичний сервіс з розміщення реклами в блогах, соціальних мережах і спільнотах, який дозволяє закуповувати рекламу масово, без переговорів з кожним блогером. Це економить десятки годин рекламодавцеві, дозволяє блогерам заробляти більше і вибирати цікаву рекламу.

Блогерам

Даний сервіс відмінно підходить для заробітку на власному блозі. Ви в напівавтоматичному режимі можете розміщувати на сторінках свого ресурсу постові, рекламні огляди, статті з посиланнями на сайти рекламодавців і т.д. З точки зору пошукових систем це набагато шкідливіші способи заробітку (ризик отримати якісь санкції мінімальний). Однак обсяг заробітку практично повністю залежить від SEO показників сайту і відвідуваності, тому на зовсім молодому сайті багато заробити не вийде.

Заробіток за допомогою сервісу «Блогун» досить простий. Існує два основних способи:

Рекламодавцям

«Блогун» дає можливість провести розміщення платних посилань на якісних майданчиках-донорах, а головне — закупити тематичні посилання, які так люблять пошукові системи. Сьогодні сервіс дає можливість замовити статті у провідних блогерів, які можуть не тільки написати текст, а й створити фоторепортаж з місця подій. Дуже ефективні публікації, в яких блогер розповідає про те, як він використовував зразок того чи іншого продукту і висловлює свою думку про нього. У «Блогун» можливо замовляти рекламу на каналах YouTube, найближчим часом сервіс планує підключити Instagram.

Як працювати з сервісом «Блогун»?

Зовсім недавно «Блогун» змінив інтерфейс: cайт отримав оновлені логотип, дизайн. Головною зміною стала система фільтрів. Тепер користувачі можуть відбирати рекламні майданчики за ціною, типу завдання і класу, а також за ступенем активності блогера.

1. Увійдіть в системі «Блогун».
2. Додайте свій блог і увімкніть її. Для активації необхідно написати пост або замітку про сервіс.2. Почніть рекламну кампанію з опису завдання для блогерів. Вкажіть всі вимоги щодо протоколів в блозі — постам, — в яких буде розміщена ваша реклама.
3. Після підтвердження про те, що ваш блог прийнятий, дивіться список пропозицій, доступний блогерам мають хоча б один активоване блог і вибираєте найбільш цікаві для вас.3. Скористайтеся «Відбором майданчиків», вказавши в фільтрах необхідні показники, і відправте запрошення.
4. За цікавлять вас пропозицій відправляєте заявки рекламодавцями вказуєте ціну, за яку ви готові написати огляд по заданій темі.4. З надісланих вам заявок на виконання завдань ви можете відібрати підходящі, схвалити їх і купити вічні посилання.
5. Рекламодавець схвалює заявки від блогів, які його зацікавлять або відхиляє в іншому випадку. Ще він може запропонувати свій варіант ціни, якщо запропонована блогером ціна здасться йому високою.5. Блогер зобов’язаний виконати завдання протягом двох діб після того, як воно потрапить в роботу. Далі вам залишається тільки перевірити текст публікації і те, як розміщені трастові посилання.
6. Після того як ваша заявка була схвалена рекламодавцем уважно вивчіть всі його вимоги і напишіть пост у своєму блозі з урахуванням цих вимог. Посилання на пост відправте рекламодавцю.6. Якщо все виконано належним чином, то ви можете поставити оцінку, написати відгук і зарахувати завдання, тим самим завершивши угоду. Тільки після цього блогер отримає гонорар за виконану роботу.
7. Рекламодавець перевірить вашу роботу і якщо його все влаштує, то гроші надійдуть на ваш рахунок. Якщо він знайде якісь недоліки, то може попросити їх спочатку виправити. У спірних ситуаціях остаточне рішення приймає адміністрація сервісу.7. Купівля посилань назавжди може здійснюватися в необмеженій кількості і автоматичному режимі. Для цього достатньо налаштувати правила «Помічника».